Modulové domy in FAMILY HOUSE

Výhody našich montovaných domů

  Dům za cenu bytu – Nabízíme vysoce kvalitní a přitom levné montované domy. Pořiďte si vlastní rodinný dům za cenu bytu. Ceny již od 1 690 000 Kč!

  Typy domů pro všechny generace – Splníme požadavky klientů všech generací. Poskytneme ideální bydlení pro mladé páry, rodiny s dětmi, seniory i jednotlivce.

  Vyměníme starý byt či chatu za nový dům – Vlastníte starý byt, dům, chatu, chalupu či pozemek, a chcete bydlet v novém? Vyměníme vaši nemovitost za nový rodinný dům, vyřídíme za vás všechny formality a zajistíme potřebné dokumentace pro úřady.

  Výroba ve vlastní hale - Naše montované domy produkujeme ve vlastní výrobní hale, a to včetně vestavěného nábytku, podlahového topení či povrchových úprav. Můžeme proto maximálně kontrolovat kvalitu našich prací.

  Pevná, dokonale zateplená konstrukce – Domy in FAMILY HOUSE jsou koncipovány jako nízkoenergetické a úsporné. Disponují nadstandardní tepelnou izolací a jsou zařazeny do ekonomicky optimální nízkoenergetické třídy C.

  Komfortně vybavené s režií menší než byt – Při projektování jsme dbali na optimální poměr mezi cenou domu a náklady na jeho provoz. Klientům tak můžeme nabídnout montovaný dům s režií menší než byt!

 

DUORodinný montovaný dům DUO
Rodinný dům DUO je určen zejména mladým párům a seniorům. Nabízí vynikající poměr užitných vlastností domu k pořizovací ceně. Oblíben je také pro svou velkou krytou terasu, která k domu přímo náleží.
TRIORodinný montovaný dům TRIO
Variabilní rodinný dům, který se dokonale přizpůsobí potřebám klientů. Je ideální pro mladé páry, ale i 4členné rodiny. TRIO nabízíme ve čtyřech variantách s různými dispozicemi a řešením interiéru.

 

< ZPĚT
line