Připravujeme

Projekce luxusních vil Riviera Punat – Chorvatsko /2013/

Průzračně čisté moře, pobyt přímo u pláže, možnost potápění, půjčení lodě, nepřeberné množství restaurací, kaváren a obchodů – to vše vám poskytne areál luxusních vil Riviera Punat a blízké okolí chorvatského ostrova Krk.

 

Plovoucí resort houseboatů Marina Punat /2013/

Plovoucí resort Marina Punat je prvním projektem, kde představíme možnosti vlastního systému in FAMILY HOUSEBOAT. Rekreační houseboaty nabídnou hostům nejen možnosti k rekreaci, ale i práci či stálému bydlení.

 

Projekt luxusních vil Riviera Punat – Malá Krása /2013/

Připravujeme realizaci resortu luxusních vil Riviera Punat – Malá Krása na ostrově Krk. V areálu o rozloze 60 tisíc m² plánujeme výstavbu vil s výhledem na Jadranské moře, wellness centrum, restauraci s kavárnou i recepcí.

 

Rezidenční areál pro seniory – Cheb /2013-2014/

Na Chebsku plánujeme výstavbu rezidenčního areálu pro seniory o kapacitě 101 apartmánů. Součástí projektu je také realizace zázemí pro zdravotnický personál, výstavba relaxačních míst i parku s oázami.

 

Příprava projektu střediska Barbora – Krušné hory /2013/

Zahájili jsme přípravu projektového řešení rekreačního střediska Barbora v samém srdci Krušných hor. Součástí projektu jsou nové roubené chalupy a horské apartmány, ale i lyžařský vlek, společenský sál nebo wellness centrum.

 

Příprava apartmánů Aqualand – Malé Bielice /2013/

Vysoký zájem hostů o termální lázně Malé Bielice nás donutil naplánovat navýšení ubytovacích kapacit o 144 lůžek. Domy budou realizovány vlastním konstrukčním systémem montovaných domů in HOLIDAY HOUSE.

 

Příprava výroby rekreačních houseboatů /2012-2013/

Od roku 2012 pracujeme na přípravě výroby vlastního systému plovoucích domů in FAMILY HOUSEBOAT. Nyní dokončujeme projekci houseboatů, 3D vizualizaci, certifikaci projektu a zajišťujeme legislativní proces realizace.

 

Výroba domů in HOLIDAY HOUSE /2012-2013/

Po vytvoření projekčního návrhu jsme zahájili výrobu rekreačních domů in HOLIDAY HOUSE. Pro účely vlastního systému rodinných domů a houseboatů jsme navíc postavili nový výrobní komplex v Soběhrdech na Benešovsku.

 

Příprava projektu Green Park – Benešov /2012-2013/

Projekt obchodní pasáže a čtyřpatrového nákupního centra Green Park v Benešově jsme zahájili v roce 2012. Nyní spolupracujeme s partnery na samotné přípravě realizace stavby a zpracování projektové dokumentace.

 

line