O nás

Jako investiční skupina HSCZ se specializujeme na investice a projekty v oblasti nemovitostí a činnosti spojené s jejich přípravou, realizací a následným provozem.

Většinu projektů realizujeme prostřednictvím samostatných společností, které po dokončení příslušnou nemovitost vlastní. Cílem je dlouhodobý pronájem nebo provoz nemovitostí s naší přímou kontrolou provozu, ekonomiky a marketingu.

Máme 20leté zkušenosti v oboru

Projekty připravujeme s obchodními partnery, s nimiž máme shodné zájmy v oblasti investování. Klientům, kteří již vlastní nemovitosti či pozemky a mají zájem zvýšit jejich potenciál a ekonomiku, nabízíme zázemí, možnosti a 20leté zkušenosti v oboru. Formou dlouhodobého, seriózního a korektního partnerství jsme připraveni společně realizovat projekty v oblasti nemovitostí a financování.

Počátkem roku 2013 jsme dokončili výstavbu výrobního komplexu na prefabrikaci montovaných rodinných a rekreačních domů, apartmánů a houseboatů vyvinutých vlastním stavebním systémem in FAMILY HOUSE. Tento krok významným způsobem zvýšil potenciál skupiny expandovat na zahraniční trhy – v současné době působíme v České republice, Slovenské republice, Chorvatsku a Velké Británii.

Disponujeme vlastním výrobním systémem

Disponujeme možností komplexní stavební výroby v rámci mateřského výrobního areálu a stabilním týmem vysoce kvalifikovaných inženýrů, architektů a stavebních specialistů. Zaměřujeme se na oblast bytové výstavby v klidných lokalitách, s dobrou dostupností služeb a plnou občanskou vybaveností.

Orientujeme se i na projekty spojené se samotnou přípravou a realizací nemovitostí, inženýrských sítí či komunikací. Zprostředkováváme finanční služby, faktoring, hypoteční a projektové financování.

Cestovní ruch, letecká doprava, zdravý životní styl

Portfolio služeb v rámci investiční skupiny HSCZ  rozšiřujeme v roce 2013 o oblast zdravého životního stylu a výživy, a to prostřednictvím agroturistické farmy NATURA v Soběhrdech na Benešovsku. Klientům i nadále poskytujeme kvalitní služby v oblasti cestovního ruchu – zprostředkování rekreačních pobytů, pronájem vil a apartmánů či segment letecké dopravy.

line