Zámecký komplex Kamenný Dvůr


CENÍK

Romantický zámecký hotel Kamenný Dvůr – ideální nejen pro zamilované

Prožijte se svou drahou polovičkou romantické ubytování na zámku! Stylový zámecký pokoj v barokním stylu, park s rybníčkem, středověká krčma s vinárnou, ale i oblíbené wellness centrum – to vše na vás čeká nedaleko Františkových Lázní v zámeckém komplexu Kamenný Dvůr.

Ubytování jako v pohádce

Váš pobyt prožijete doslova jako v pohádce. Přitom je úplně jedno, jestli jej užijete úplně sami, nebo jej pojmete jako svatební noc, oslavu výročí s partnerem či jako romantické překvapení. Ať tak, nebo tak, nezapomeňte probádat blízké okolí, které nabízí řadu možností k výletům – například do nedalekých Karlových Varů, Mariánských či Františkových Lázní.

Dokonalé relaxace se vám dostane přímo v zámeckém komplexu. Wellness centrum s mořskou vodou o teplotě 38 °C, parní i klasickou saunou či nepřeberným množstvím masáží je vám plně k dispozici.

Romantika na zámku

Užít si ale můžete i jízdu na koních nebo si vychutnat vrchol romantiky – piknik v zámeckém parku… Vynechat byste ale neměli ani příjemná zákoutí zámeckých salónků, okusit víno v klenutém sklepení vinárny nebo zavítat do naší středověké krčmy.

Hotel Kamenný Dvůr vám nabízí atmosféru plnou vznešené elegance, historie a působivé romantiky. Přijeďte si k nám odpočinout a prožít pár dnů ve stylu zámecké šlechty…

< ZPĚT
line