Horské rekreační středisko Zlatník


CENÍK

Praskání dřeva, plápolající oheň v krbu, vůně lesa a hlavně pocit svobody… Přesně tak se budete cítit v horském rekreačním středisku Zlatník v Jizerských horách.

Máme pro vás připraveno stylové a moderní apartmá s vlastním vchodem, plně vybavenou kuchyní s jídelním koutem, krbovými kamny, dvěma samostatnými ložnicemi a koupelnou. Bezdrátový internet a satelitní televizi považujeme za samozřejmost. Ke každé roubené chalupě navíc náleží terasa s venkovním grilem, a tak můžete každý večer klidně pořádat barbecue.

Ideální dovolená v zimě i létě

Je jen na vás, jestli do roubenky zavítáte sami, s rodinou anebo se domluvíte s přáteli a vyrazíte jako parta. Ať už se ale k nám vydáte v létě nebo zimě, nudit se tu nebudete. Ostatně, Jizerky jsou krásné nejen za svitu letního slunce, ale i pod sněhovou pokrývkou.

Desítky kilometrů upravených běžeckých tratí nebo řada sjezdovek a skiareálů, jako je Tanvaldský Špičák, Bedřichov či Severák jsou každoročně hitem lyžařů z celého Česka – vyzkoušejte je i vy.

Ubytování na horách: Turistika, výlety, zážitky

A v létě? To tu na vás pro změnu čeká 17 značených cyklostezek různých obtížností a délek. Vyrazit ale můžete i na pěší turistiku, do jizerských lesů na houby či na výlet do nedaleké přírodní rezervace Rašeliniště Jizerky. A nezapomeňte se bedlivě dívat na zem, tamější krajina proslula jako naleziště drahocenných rubínů, zirkonů a safírů!

Necháme pouze na vás, kterému ročnímu období dáváte přednost. Vždy si tu však užijete romantiku, krásy přírody a čerstvý vzduch…

< ZPĚT
line