Rekreační stylové domy – Chorvatsko


Čisté moře, dobré víno, čerstvé ryby, stará architektura – to vše pouhých pár set kilometrů od českých hranic. Užijte si oblíbené chorvatské pobřeží ve stylových kamenných vilách s vlastním bazénem a krásnými zahradami.

Ideální dovolená po celý rok

Ne nadarmo je Chorvatsko jedním z nejoblíbenějších míst k rekreaci i odpočinku. Mírné podnebí, jadranské pobřeží s oblázkovými plážemi, procházky po starých přístavních městečkách, výlety po ostrůvcích, slunné léto, ale i mírné zimy s průměrnou teplotou okolo 10 °C… Právě to řadí Chorvatsko mezi lokality, které každý rok prověří miliony turistů.

Přitom právě shon letní turistické sezony odradí od návštěvy Chorvatska klienty toužící po klidu a soukromí. Poznáváte se? Pak právě pro vás máme nabídku prožití dovolené v našich stylových kamenných vilách.

Stylové vily s vlastním bazénem

Nabízíme pronájem rekreačních domů v oblasti ostrovů Krk, Cres, Mali Lošinj, poloostrova Istrie či Opatijské riviéry. Vily disponují vlastním bazénem, krásnou zahradou, ale třeba i kompletně vybavenou kuchyní. Dovolenou zde můžete prožít v hlavní sezóně i po dobu celého roku.

V rámci našich služeb jsme připraveni vám zajistit dopravu soukromým letadlem, pronajmout motorovou jachtu s kapitánem a připravit plavbu po nejkrásnějších místech Jadranu.

< ZPĚT
line