Kemp Sázavský ostrov

Máte rádi přírodu, cykloturistiku či procházky lesem? Jste vodák, rybář nebo vášnivý houbař? Pak jste na správné adrese – Sázavský ostrov si zamilujete vy i vaše ratolesti.

Kemp Sázavský ostrov se nachází na území malebné sázavské přírody o rozloze 60 000 m2. O nedostatek prostoru pro volnočasové vyžití tak není nouze… Návštěvníkům a hostům areálů je k dispozici celá řada aktivit, kterými si mohou zpříjemnit pobyt.

Pohodová dovolená v přírodě

Součástí areálu jsou dětská hřiště, půjčovna kanoí, lodiček, šlapadel či trampolína. Pro nabrání sil pak nabízíme plážové občerstvení, venkovní ohniště a grily či stylovou restauraci s otevřeným ohništěm, na kterém kuchař připraví pokrmy na přání. Areál je v letních měsících oblíben pro rodinnou rekreaci, na jaře a podzim pro skupinové akce, svatby, školení a sportovní soustředění. Je také možné zarezervovat si celý areál pro soukromou či firemní akci.

Pro hosty kempu máme připraveno komfortní ubytování ve 14 čtyřlůžkových apartmánech, mobilních domech či pokojích hotelového typu s koupelnu a toaletou.

Zážitky pro dospělé i děti

Kromě bohatého vyžití v rámci areálu se ale nezapomeňte vydat i na výlet po okolí. Vypravte se třeba Posázavským pacifikem na nedaleký hrad Český Šternberk či zámek Konopiště. Půjčte si kánoi a prozkoumejte dobrodružnou cestu peřejnatým úsekem řeky Sázavy u Ledče nad Sázavou, osedlejte kolo a projeďte četné cyklostezky, zajděte do lesa s košíkem nebo nahoďte udici a svůj úlovek si večer ugrilujte.

Užijte si dovolenou plnou přírody, klidu a venkovních aktivit dle libosti…

< ZPĚT
line