Hotel Harvey


Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Harvey ve Františkových Lázních je rájem milovníků wellness a relaxace. Leží v klidném a tichém prostředí blízko lesoparku, přitom jen pár kroků od centra lázní. Pokud toužíte po dokonalém relaxačním a lázeňským pobytu, hotel Harvey představuje ideální volbu.

Dokonalá relaxace a wellness

Kromě širokých balneo a wellness služeb nabízí i profesionální lékařský dohled 24 hodin denně. Hotel poskytuje celou řadu odpočinkových možností: wellness centrum s velkým bazeném, vířivku s masážními tryskami, sauny, páru a odpočinkovou zónu.

Plně k dispozici vám je také hotelové fitness centrum; dámy jistě ocení kadeřnictví a kosmetiku. Samozřejmostí jsou moderně vybavené pokoje, suity a apartmá, ale i restaurace s letní terasou a výhledem do parkové zeleně.

Pokud ale spíše toužíte zažít nadstandardní lázeňsky zaměřený pobyt, uděláme vám radost. Tělu dopřejte rašelinové procedury a zábaly, terapeutická cvičení a fyzioterapii nebo regenerační koupele z široké nabídky. Lázeňskými hosty jsou žádané konzultace se specialistou-lékařem, EKG vyšetření či komplexní laboratorní vyšetření při snižování nadváhy. Vždy pod vedením zkušených terapeutů a lékařů.

Bohaté možnosti výletů po okolí

Kromě relaxace je hotel Harvey ideálním místem pro výlety po okolí či volnočasové aktivity. Vyzkoušejte Nordic walking – severskou chůzi se speciálními holemi – či in-line bruslení po hladkém asfaltu Františkových Lázní.

Projděte se po kolonádách nedalekých Mariánských Lázní a Karlových Varů nebo vyrazte na jedno z nejkrásnějších golfových hřišť České republiky. 18jamkový areál splňující kritéria mezinárodního standardu leží jen 10 minut autem od hotelu!

Užijte si příjemný relaxační pobyt pro dokonalou regeneraci těla a mysli. Těšíme se na vás.

< ZPĚT
line