Rekreační pobyty

Zámecký komplex Kamenný Dvůr

Zámek Kamenný Dvůr nedaleko Mariánských Lázní nabízí romantické ubytování nejen pro zamilované. Noc prožijete v jednom ze stylových zámeckých pokojů či luxusních apartmá, pobyt si pak zpříjemníte návštěvou wellness centra.

 

Termální lázně Malé Bielice

Relaxace, wellness a odpočinek – nic nevystihuje slovenské termální lázně Malé Bielice lépe. Léčivá minerální voda, masážní vířivý bazén, saunové centrum a moderní pokoje – tím vším vás naše termály nadchnou.

 

Hotel Harvey

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Harvey ve Františkových Lázních je rájem milovníků wellness a relaxace. Leží v klidném a tichém prostředí blízko lesoparku, přitom jen pár kroků od centra lázní.

 

Horské rekreační středisko Zlatník

Roubené horské chalupy Zlatník v Jizerských horách jsou oblíbeným centrem všech, kteří chtějí prožít dovolenou v malebné horské krajině, nadechnout se svěžího vzduchu a vyrazit na lyže, kolo nebo na pěší výlet po okolí.

 

Kemp Sázavský ostrov

Máte rádi přírodu, cykloturistiku či procházky lesem? Jste vodák či vášnivý houbař? Kemp Sázavský ostrov si zamilujete. Máme pro vás připraveno komfortní ubytování v apartmánech či mobilních domech.

 

Rekreační stylové domy – Chorvatsko

Čisté moře, dobré víno, čerstvé ryby, stará architektura – to vše pouhých pár set kilometrů od českých hranic. Užijte si oblíbené chorvatské pobřeží a ubytujte se ve stylových kamenných vilách s vlastním bazénem.

 

line